Pas gerenoveerd en gelegen op een toplocatie! Nabij het centrum, het station en Sonsbeekpark.
Semi-zelfstandig appartement, gelegen op de begane grond van een uitstekend onderhouden pand met karakter. De woning is helemaal opnieuw geschilderd en behangen. Er is een nieuwe laminaatvloer geplaatst in de woonkamer en het keukenblad is vernieuwd.
Op loopafstand bevindt zich het Sonsbeekpark. Tevens op loopafstand van het centrum, het treinstation, het busstation en van alle stedelijke voorzieningen. De woning heeft een eigen keuken en douche. Toilet en wasmachine zijn gedeeld met 1 andere persoon. Mooie hoge plafonds!
De woning is prachtig gelegen in een van de pittoreske straatjes van Sint Marten Arnhem.
Gezamenlijke opgang met toilet en wasmachine. Hal, douche, woonkamer met open keuken van ca. 17 m². De keuken is voorzien van een elektrisch kookstel en afzuigkap. Aparte slaapkamer van ca. 7 m².
Klein terras en u kunt gebruikmaken van de Boerderijtuin.
Fietsenberging
Maximaal 1 werkende dame met een minimaal inkomen van 3x de huurprijs. Geen huisdieren toegestaan!
Lees meer